O autorze

 

dsc02160

Nazywam się Jan Rybczyński i jestem autorem tego bloga. Od przeszło dziesięciu lat piszę dla serwisu GSM Online. Od 17 czerwca 2011 do 2 kwietnia 2015 byłem redaktorem na AntyWeb.pl, gdzie opublikowałem 1034 artykułów.

Strona, na której się obecnie znajdujesz to moje prywatne miejsce w sieci. Jeżeli interesują Cię takie tematy, jak technologia, fotografia, modele zdalnie sterowane, a być może również rowery, to jest szansa, że znajdziesz u mnie ciekawe treści, unikając jednocześnie dużego szumu informacyjnego większych serwisów. Będę wdzięczny za komentarze, na które zawsze staram się odpowiadać, konstruktywną krytykę i polecenie mojej strony znajomym, jeśli uznasz, że jest tego warta.

Z wykształcenia jestem psychologiem o specjalizacjach: projektowanie interfejsów oraz psychologia kliniczna. Uwielbiam zarówno otaczać się najnowszymi elektronicznymi gadżetami, jak i udać się do miejsca bez prądu, wody i dachu nad głową. Moją pasją są rowery, obecnie najczęściej szosowe – często starsze klasyki, oraz fotografia.

Znajdziesz mnie również na:
Facebooku
Instagramie

Mastodon
Twitterze