Blog w nowej odsłonie, pod nowym adresem z końcówką .pl

Stało się. Wreszcie mogę przywitać Cię na swoim blogu w nowej odsłonie i pod nowym adresem. Półśrodki w postaci Scriptogr.am, Bloggera przestały mi wystarczać, a Ghost nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, ale pokazał mi jak jak ładnie może wyglądać blog i jak daleko jest do takiego wyglądu Bloggerowi. Dlatego zdecydowałem się na znane i sprawdzone rozwiązanie – WordPressa, jakże mogłoby być inaczej. Uwagi „było tak od razu” są jak najbardziej uzasadnione. Zdecydowałem się na przesiadkę między innymi również za sprawą pomocy technicznej ze strony Zenbox.pl, za co serdecznie dziękuję.

Chociaż to dopiero początki nowej strony, moje prywatne miejsce w sieci prezentuje się znacznie lepiej niż dotychczas. Ponieważ wdrażanie nowej wersji bloga jest wciąż w toku, wszystkie uwagi na temat wyglądu, czytelności, proponowanych udoskonaleń są mile widziane. Postaram się je wziąć pod uwagę. Komentarze są do Twojej dyspozycji.

Najważniejszą zmianą, jest zmiana adresu, z końcówki .com na .pl. Od teraz adres bloga, jak widać, to www.rybczynski24.pl. Jeżeli masz zapisany starszy adres, jeszcze z czasów platformy Blogger, to uaktualnij go proszę. Przynajmniej, jeżeli interesuje Cię co mam do powiedzenia.

Mam nadzieję, że wpisy będą pojawiać się regularnie. Kilka tekstów już siedzi w mojej głowie i czeka na spisanie. Poniżej tego, ktory właśnie czytasz, znajdziesz świeży wpis dotyczący moich wrażeń z Hbbita w 48 klatka na sekundę i 3D oraz moich przewidywań co do przyszłości tej technologii. Reszta tekstów została przeniesiona z poprzedniej platformy, jednak wszystkie przeszły powtórną korektę, co przy okazji pozwoliło uaktualnić niektóre informacje. Z tego względu, jeżeli coś zainteresowało Cię szczególnie w przeszłości, być może warto zajrzeć tam ponownie? Sporo zmian pojawiło się chociażby w tekście dotyczącym audiobooków. Polecam również opis, jak zacząć słuchać bieżących informacji z sieci przy pomocy Pocket i Ivony.

Tyle tytułem przywitania w nowym miejscu. Mam nadzieję, że będziemy spotyka się tutaj częściej.